POMAGAM
patronait

1,5%

b

faniMani

Wspieraj nas za darmo

KRS 0000 780 130

Fundacja Ktoś otrzymała status OPP z dniem 17.02.2023

Wpłać blikiem darowiznę na numer telefonu

500 055 724

To już 5 lat

5 lat fundacji

Fundacja Ktoś powstała z marzeń o lepszym świecie dla zwierząt powstała z miłości tej szczerej i bezinteresownej.

Nazwa „Ktoś” nie była przypadkowa, to podkreślenie istotnej kwestii postrzegania zwierząt jako istot żyjących a nie rzeczy, którymi dysponuje człowiek.

Powołanie Fundacji było pierwszym krokiem, by realizować to co podpowiadało serce, ratować życie, udzielać pomocy i naprawiać zło, które wyrządził zwierzętom człowiek. Był rok 2019 kiedy pełne wiary, że jest to możliwe, zaczęłyśmy budować świat dla uratowanych zwierząt czyli Azyl Ktosiowo. Świat, w którym godne życie i spełnianie potrzeb gatunkowych zwierząt są priorytetem. Szybko zrozumiałyśmy, że również istotna a wręcz kluczowa jest edukacja społeczna, aby odmieniać świat również poza granicami Ktosiowa. Wokół nas gromadzą się ludzie, którzy podzielają nasze wartości, idą z nami i pomagają, również bezinteresownie, poświęcając swój prywatny czas i energię aby choć w małym stopniu odmienić świat zwierząt na lepsze. Są też oczywiście tacy, którzy próbują nam przeszkodzić, ale nie uda im się to, bo nasze serca są pełne wiary i walczymy o to by przetrwać kryzysy, które tak naprawdę dotychczas nas hartowały i wzmacniały.

Mamy rok 2024, mija 5 lat naszej działalności, którą możemy podsumować i jednocześnie bardzo Wam podziękować. Podziękować za to, że byliście z nami w tych dobrych jak również tych ciężkich chwilach. Podziękować za każdą formę wsparcia jaką od Was otrzymaliśmy, także Wasz wkład w odmianę losu zwierząt w Polsce, bo bez Was, nas również dziś by nie było. Azyl Ktosiowo przepełniony jest historiami ze szczęśliwym zakończeniem, ale również takimi, z powodu których wylaliśmy morze łez. Nasze serca niejednokrotnie pękały a rozpacz odbierała siły, lecz jesteśmy niezłomni w obronie naszych idei. Czasem los stawiał przed nami wyzwania niemalże nie do pokonania, ale nie poddawaliśmy się, bo wciąż pojawiały się kolejne zwierzęta w potrzebie. Patrząc w oczy tych, których domem stało się Ktosiowo wiedziałyśmy, że 𝐰𝐚𝐫𝐭𝐨 𝐤𝐨𝐜𝐡𝐚𝐜́ 𝐢 𝐰𝐚𝐫𝐭𝐨 𝐩𝐨𝐦𝐚𝐠𝐚𝐜́. I ta wiara jest w nas wciąż niezachwiana. Największym naszym sukcesem jest odmiana życia uratowanych zwierząt, ale również odmiana ludzi, którzy dzięki edukacji zaczynają rozumieć, że każde zwierzę ma prawo do godnego życia a człowiek jest mu winien poszanowanie, opiekę oraz możliwość realizowania swoich potrzeb gatunkowych.

Nasze 5-lecie planujemy uczcić dniem otwartym w Azylu, na który serdecznie Was zapraszamy. Dodatkowo odbędzie się konkurs oraz premiera książeczki edukacyjnej: „Wojtuś dzielny kucyk” autorstwa naszej Prezeski. Więcej szczegółów już wkrótce.

𝐃𝐳𝐢𝐬𝐢𝐚𝐣 𝐩𝐫𝐚𝐠𝐧𝐢𝐞𝐦𝐲 𝐖𝐚𝐦 𝐣𝐞𝐬𝐳𝐜𝐳𝐞 𝐫𝐚𝐳 𝐛𝐚𝐫𝐝𝐳𝐨 𝐩𝐨𝐝𝐳𝐢𝐞̨𝐤𝐨𝐰𝐚𝐜́.

𝐙𝐨𝐬𝐭𝐚𝐧́𝐜𝐢𝐞 𝐳 𝐧𝐚𝐦𝐢 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐳 𝐤𝐨𝐥𝐞𝐣𝐧𝐞 𝟓 𝐥𝐚𝐭. 

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!