POMAGAM
patronait

1,5%

b

faniMani

Wspieraj nas za darmo

KRS 0000 780 130

Fundacja Ktoś otrzymała status OPP z dniem 17.02.2023

Wpłać blikiem darowiznę na numer telefonu

500 055 724

Zostań partnerem Fundacji KTOŚ i pomagaj razem z nami!

Proponujemy Ci współpracę, w której będziemy partnerami. Czołowe przedsiębiorstwa już od wielu lat dostrzegają korzyści, jakie płyną z ich społecznego zaangażowania i uwzględniają takie działania w swoich celach strategicznych.

Budując zaufanie, osiągasz przewagę nad konkurencją. Jeżeli dodatkowo Twoje relacje z otoczeniem zewnętrznym są klarowne, masz idealny sposób na prowadzenie biznesu z sukcesem.

Sam zdecyduj, w jaki sposób chcesz zaangażować się w naszą działalność dobroczynną, i dołącz do grona naszych partnerów. Razem jesteśmy w stanie sprawić, że świat dla zwierząt będzie lepszy.

Zbuduj wizerunek firmy zaangażowanej społecznie

ofop logo

W jaki sposób możesz nas wesprzeć?

Filantropia

Twoja firma może przekazać darowiznę na cele statutowe bądź na konkretną akcję prowadzoną przez Fundację Ktoś. Macie możliwość odliczenia darowizny od podstawy opodatkowania. Kwota odliczenia nie może być wyższa niż 6% dochodu (w przypadku osoby fizycznej) i 10% dochodu (w przypadku osób prawnych).

Wolontariat pracowniczy

Wolontariat pracowniczy jest idealny, aby zintegrować zespół. Podczas wspólnej pracy np. przy pracach remontowo-budowlanych czy porządkowych, członkowie firmy będą mogli się lepiej poznać, a także nauczą się wspólnego działania. Organizacja wolontariatu wśród pracowników buduje między nimi specyficzną więź. Dodatkowo zwiększa to zaufanie i lojalność wobec pracodawcy. Dlaczego? Ponieważ działalność na rzecz innych często motywuje i zwiększa zaangażowanie pracowników. Nie możesz też zapominać o tym, że otwartość na potrzeby innych i działanie w tym kierunku buduje pozytywny wizerunek firmy wśród jej partnerów i klientów. Podczas wolontariatu możemy zorganizować piknik dla rodzin Twoich pracowników. Zapewnimy im niesamowite przeżycia ze spotkania z wyjątkowymi istotami – Ktosiowymi końmi. Jesteśmy również otwarci na Twoje propozycje wolontariatu.

Adopcja wirtualna

Firma może objąć opieką wybranego konia i wspierać go miesięcznymi darowiznami, które można odliczać od podatku. Taka adopcja jest świetnym sposobem na ocieplenie wizerunku firmy. W zamian oferujmy możliwość korzystania z wizerunku wybranego konia oraz umieszczenie informacji na naszej stronie o objęciu opieką/patronatem danego zwierzęcia.

Pomoc materialna lub wsparcie merytoryczne

Przekazując darowiznę rzeczową (np. materiały budowlane), Twoja firma pomoże w rozbudowie i remoncie naszej oazy. Możecie przekazać dla zwierząt żywność (gotowe mieszanki paszowe, jabłka, marchwie, lizawki solne) czy akcesoria (kantary, uwiązy czy przedmioty pielęgnacyjne). A może chcecie wesprzeć nas swoim doświadczeniem? Potrzebujemy pomocy w zakresach: informatycznym, marketingowym, prawniczym, wydawniczym, budowlanym. Jeśli chcecie pomóc, napiszcie do nas – uzgodnimy szczegóły, pomożemy w wyborze formy wsparcia lub prześlemy listę rzeczy, które aktualnie najbardziej potrzebujemy.

Wspólne działanie

Razem możemy stworzyć spersonalizowaną akcję (piknik rodzinny, zbiórkę czy spotkanie firmowe). Event będzie spójny z Waszą strategią i misją. Możecie też objąć patronatem jedną z akcji, które obecnie prowadzimy bądź przekazywać stałą pomoc dla jednego z naszych podopiecznych.

Rozpowszechnianie informacji o naszej fundacji

Możecie pomóc nam dotrzeć do naszych przyszłych darczyńców. Nasza współpraca może polegać na zamieszczeniu logo fundacji w waszych materiałach promocyjnych lub na stronie internetowej. Możecie też dołączać informacje o możliwości wsparcia Fundacji Ktoś w wysyłanej przez Was korespondencji do klientów. W zamian umieścimy Wasze logo oraz opis firmy na naszej stronie.

A może masz inny pomysł na wsparcie naszych działań?