POMAGAM
patronait

1,5%

b

faniMani

Wspieraj nas za darmo

KRS 0000 780 130

Fundacja Ktoś otrzymała status OPP z dniem 17.02.2023

Wpłać blikiem darowiznę na numer telefonu

500 055 724

„artyści dla Koni”

"artyści dla Koni"

„artyści DLA KONI” to projekt, który połączył artystów i Ktosiów.

Z radością i niezwykle podekscytowani, mamy zaszczyt zaprosić Was bardzo serdecznie na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się już 10 grudnia w niedzielę A.D. 2023.
Rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 16:00 a żeby wziąć udział, wystarczy dołączyć do transmisji on-line na naszej stronie FB.
Projekt „artyści DLA KONI” to pierwsza tego typu inicjatywa, która powstała dzięki wrażliwości i ogromnemu zaangażowaniu ludzi, dla których sztuka jest ważnym elementem codzienności a to z kolei przekłada się na ogromne pokłady empatii, dzięki którym możemy pomóc tym, którzy najbardziej pomocy potrzebują.
Wielu artystów podarowało nam ogromną ilość swoich prac i nie są to tylko obrazy!
Jesteśmy naprawdę wzruszeni. Na licytację wystawionych będzie aż 80 dzieł wykonanych rożnymi technikami i niezwykle różnorodnych.
Przygotowaliśmy nawet specjalny katalog, jak na aukcjach z prawdziwego zdarzenia i bardzo jesteśmy ciekawi jak Wam się spodoba?
Ponieważ jest to nasz pierwszy raz, mamy nadzieję, że wybaczycie nam ewentualne potknięcia, a my już teraz obiecujemy, że będziemy się starać z całych sił.
Życzymy Wam i sobie wspaniałej przygody i świetnej zabawy, Wszystkie Ktosie mocno trzymają kciuki i z niecierpliwością wyczekują niedzieli.
Do zobaczenia!
Patron medialny: Radio dla Ciebie
Wspiera wydarzenia firma Okam
Artyści i Ktosie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!