POMAGAM

faniMani

Wspieraj nas za darmo

Numer KRS 0000780130

Wpłać blikiem darowiznę na numer telefonu

Dzień Konia

Dzień konia w Ktosiowie

Zapraszamy na Dzień Dziecka w Ktosiowie

Fundacja Ktoś przy współpracy z Centrum Kultury Mrozy zaprasza na Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka.

𝗣𝗮𝘁𝗿𝗼𝗻𝗮𝘁 𝗵𝗼𝗻𝗼𝗿𝗼𝘄𝘆 𝗻𝗮𝗱 𝗰𝗮ł𝗮̨ 𝗶𝗺𝗽𝗿𝗲𝘇𝗮̨ 𝗼𝗯𝗷𝗮̨ł 𝗕𝘂𝗿𝗺𝗶𝘀𝘁𝗿𝘇 𝗚𝗺𝗶𝗻𝘆 𝗠𝗿𝗼𝘇𝘆.

Dzień Dziecka to wyjątkowy dzień a my postaramy się, aby taki właśnie był dla Was w Ktosiowie. Czeka na was wiele niespodzianek, moc atrakcjii dobrej energii. Impreza odbędzie się w naszym Azylu, gdzie poznacie jego mieszkańców.

Z tej okazji zaplanowaliśmy przy współpracy z GCK Mrozy całkiem fajną imprezę. Tego dnia w Ktosiowie dzięki wyjątkowym wykonawcom odbędzie się 𝗸𝗼𝗻𝗰𝗲𝗿𝘁 𝗰𝗵𝗮𝗿𝘆𝘁𝗮𝘁𝘆𝘄𝗻𝘆 𝘄𝘀́𝗿𝗼́𝗱 𝗸𝗼𝗻𝗶. Tego dnia wystąpią dla Was Ładne Kwiatki, Dzwiękoczujki, Danie De La Pena, Klaudia Karpińska i Tomasz Bębnowicz oraz Basia Frącz.

4.06.2023 12-16.00

Łukówiec 86 05-317 Jeruzal

🎈To piknik rodzinny, a więc zapraszamy do wspólnego świętowania wszystkie dzieci wraz z rodzicami/opiekunami.

🎈Oj będzie się działo! Wozy strażackie, karaoke, tatuaże, gry i zabawy.

🎈Wejście dla wszystkich bezpłatne a dodatkowo dla każdego dziecka wata cukrowa!

Kochani do zobaczenia w Ktosiowie!

Miejscu, gdzie odmienia się życie nie tylko zwierząt, ale również ludzi.

icon Powrót