POMAGAM
patronait

1,5%

b

faniMani

Wspieraj nas za darmo

Numer KRS 0000780130

Wpłać blikiem darowiznę na numer telefonu

500 055 724

"artyści dla Koni"

artyści dla koni

„artyści DLA KONI” to projekt, który połączył artystów i Ktosiów.

Z radością i niezwykle podekscytowani, mamy zaszczyt zaprosić Was bardzo serdecznie na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się już 10 grudnia w niedzielę A.D. 2023.

Rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 16:00 a żeby wziąć udział, wystarczy dołączyć do transmisji on-line na naszej stronie FB.

Projekt „artyści DLA KONI” to pierwsza tego typu inicjatywa, która powstała dzięki wrażliwości i ogromnemu zaangażowaniu ludzi, dla których sztuka jest ważnym elementem codzienności a to z kolei przekłada się na ogromne pokłady empatii, dzięki którym możemy pomóc tym, którzy najbardziej pomocy potrzebują.

Wielu artystów podarowało nam ogromną ilość swoich prac i nie są to tylko obrazy!

Jesteśmy naprawdę wzruszeni. Na licytację wystawionych będzie aż 80 dzieł wykonanych rożnymi technikami i niezwykle różnorodnych.

Przygotowaliśmy nawet specjalny katalog, jak na aukcjach z prawdziwego zdarzenia i bardzo jesteśmy ciekawi jak Wam się spodoba?

Ponieważ jest to nasz pierwszy raz, mamy nadzieję, że wybaczycie nam ewentualne potknięcia, a my już teraz obiecujemy, że będziemy się starać z całych sił.

Życzymy Wam i sobie wspaniałej przygody i świetnej zabawy, Wszystkie Ktosie mocno trzymają kciuki i z niecierpliwością wyczekują niedzieli.

Do zobaczenia!

Patron medialny: Radio dla Ciebie

Wspiera wydarzenia firma Okam OKAMA.PL

LINK DO WYDARZENIA

Link do katalogu dzieł do licytacji

Artyści i Ktosie

Fundacja Ktoś

Zwierzę to Ktoś, nie coś.

Zwierzęta czują tak jak My

Powrót